Krzysztof Kaczmarczyk

Sales Manager regionalne – Europa

Krzysztof Kaczmarczyk niedawno dołączył NRI jako Regionalny Dyrektor Sprzedaży na Europę. Jego bogate doświadczenie w zakresie zarządzania projektami i handlu zagranicznego pomoże Pan Kaczmarczyk z jego odpowiedzialność rozwoju struktury NRI na rynek europejski. Przed dołączeniem do NRI, pan Kaczmarczyk pracował jako Kierownik Menedżer od ponad 10 lat w GAZ-Plast, na polsko-ukraińskiej spółki, która była jedną z pierwszych firm, które wprowadzają tworzyw sztucznych do budowy gazociągów i transportu wody. W swoim czasie z GAZ-PLAST oraz w branży rurociągów gazu i wody, pan Kaczmarczyk miał możliwość rozwijania procesu budowy jednego z największych gazociągów, Odessa-Brody, w Europie. Ta umiejętność pomogła mu we wprowadzeniu różnych towarów, takich jak: regulatory gazowe, armatura z tworzyw sztucznych, zaworów i innych produktów na polskim, rosyjskim i ukraińskim rynku w latach 2007-2011. Pan Kaczmarczyk ukończył magistra marketingu i zarządzania oraz włada biegle w czterech językach obcych.

Ewa Pawelec

Ewa Pawelec jest asystentką w biurze PIB Eurazji w Polsce. Ona jest wysoko wykwalifikowany menedżer z doświadczeniem w koordynacji projektu i rozwoju biznesu. Z ponad 5 lat doświadczenia w pracy w Wielkiej Brytanii jako zastępca kierownika, jest wielkim atutem PIB. Ewa Obecnie studiuje Zarządzanie i Inżynieria Produkcji na Uniwersytecie ATH w Polsce. Po ukończeniu kursów wcześniej w Wielkiej Brytanii ukończyła z certyfikatu Cambridge w języku angielskim.

Grzegor Major

Bio Gregora

Catalin Mihai

Catalin Mihai dołączył do zespołu w sierpniu NRI 2014 roku służy jako Europe & amp; Asia Technical Manager. Jego celem jest stworzenie i utrzymanie długoterminowego partnerstwa z kontrahentami i użytkowników końcowych na rynkach infrastruktury cywilnej, Rafinerii ropy wydobycia i przeprowadzić się za ręce – na szkolenia, a także zapewnia wsparcie techniczne na miejscu i zarządzania projektami. Catalin doszła do PIB z 4 lata naprawy przecieków w internecie oraz kompozytowego doświadczenia.